KESİN ÇIKIŞLI

Giresun Çıkışlı Günübirlik Karagöl Turu


  • Trabzon Kahvaltı ve Çay Molası
  • Mençuna Şelalesi Yürüyüşü
  • Sürmene Bıçakları Mağazası Ziyareti
  • Çiftekemer Köprü Ziyareti
  • Arhavi'de Öğle Yemeği
  • Karagöl Ziyareti
Giresun'dan başlayan günübirlik Karagöl turu, doğa severler için mükemmel bir kaçış sunuyor. Bu özel tur, Karadeniz'in en büyüleyici doğal güzelliklerinden biri olan Karagöl'ü keşfetme fırsatı veriyor.

Değerli Misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Karagöl yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Trabzon’da anlaşmalı olduğumuz noktada kahvaltı ve çay molası için duruyoruz. Kahvaltınızın ardından ikinci uğrak noktamız ise yol güzergahında bulunan yurt içi ve yurt dışına ithalat ve ihracatı yapılan Trabzon Sürmene’de ki Meşhur Sürmene Bıçakları satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizi ve isteğe bağlı alışverişimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’in en büyük şelalelerinden biri olan Mençuna Şelalesine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Araçla belirli bir noktaya kadar ilerledikten sonra şelaleye ulaşmak için yaklaşık 1 km. olan doğa yürüyüşümüze başlıyoruz. (Doğa yürüyüşü uzun ve ormanların içinde gerçekleşeceği için koşullara uygun ayakkabı giyilmesi önerilir.) Yürüyüşümüzün sona ermesiyle hırçın mı hırçın akan adı gibi ulaşılması zor olan Mençuna Şelalesinin eşsiz güzelliğiyle baş başa kalıyoruz. Bölgedeki serbest zamanımızın sona ermesiyle dönüş için yürüyüşümüze başlıyoruz. İnsan eli değmemiş muhteşem doğanın içerisinde yürüşümüzü tamamladıktan sonra aracımıza biniyor ve muhteşem mimarisiyle dikkat çeken Çiftekemer Köprü’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bölgeye vardığımızda fotoğraf çekimi için sizlere zaman tanıyor olacağız. Daha sonrasında öğle yemeği için Arhavi’de anlaşmalı olduğumuz restoranda sizlere yemek ve çay molası veriyoruz. Mola süresinin sona ermesinin ardından Çoruh Nehri manzarası eşliğinde Borçka Karagöl’ün eşsiz güzelliğini hafızlarımıza kazımak üzere yola çıkıyoruz. Karagöl’e vardığımızda ortalama zamanımız 1 buçuk saat olacaktır. Karagölde ki serbest zamanımızın ardından bir sonraki Aktivite etkinliğinde tekrar buluşmak üzere geri dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

EK BİLGİLER

A.) GENEL HÜKÜMLER

1-) Günübirlik turlarda ve konaklamalı turlarda satın alma işlemi gerçekleştiğinde ALICI'ya bilet ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bilgilendirme formu gönderilmektedir (Whatsapp üzerinden alım yapan kişiler için) bulunduğu bölgede satış ofisinden turu satın alan kişilerin genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bulunduğu metni satış temsilcilerimizden istemesi gerekmektedir. Biletinin içerisinde yer alan tur katılım sözleşmesi ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşulları turu satın alındığı andan itibaren geçerli sayılacaktır. Sözleşmede ismi geçen kişi ya da şirket, sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

2-) Konaklamalı turlarda özel olarak koltuk satışları yapılmaktadır. Bunların güncel bilgisini satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Seçim yapmak zorunlu değildir seçim yapmayan kişilere sistem tarafından rastgele koltuk numarası atanacaktır.

3-) Günübirlik turlarda tur şirketi turun kalkmasına son 8 saat kalana kadar turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptallerde tura ödemiş olduğu ücret ALICI'nın isteği doğrultusunda bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.

4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından turun kalkış saatinden son 15 saatten az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz. ALICI'ya gönderilen biletteki saat baz alınıp işlem yapılacaktır. Saat değişikliği gibi durumlar iptal işleminden geçersiz sayılacaktır.

5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.

6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.

7-) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

8-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.12 Kişi) konaklamalı turlarda minimum 1 gün önceden günübirlik turlarda minimum turun kalkışından 8 saat önceden haber verilerek iptal edilir.

9-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.

10-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

11-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.

12-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.

13-) Aktivite Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

14-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.

15-) Turun acentemiz tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentemiz tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.

16-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

17-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aktivite Turizm sorumlu tutulamaz.

18-) Aktivite Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Aktivite Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Aktivite Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

19-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Aktivite Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

20-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Aktivite Turizm sorumlu tutulamaz.

21-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.

22-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaittik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.

23-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.

24-) Aktivite Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

25-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

26-) 18 yaşından küçükler yanlarında anne, baba, hala, teyze vb. kişilerle tur katılma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçükler eğer turlara anne, baba vb. kişilerle katılmayacak olursa katılacak kişi muhakkak anne, baba vb. (yasal velisi kim ise) onun izini gösteren bir belge ile turlarımıza katılım sağlayabilir. Bunun dışında turlara katılımlarda AKTİVİTE TURİZM firmasının herhangi sorumluğu olmayacaktır.

27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.

29-) Aktivite Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim ya da diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

GENEL ŞARTLAR

B.) TESLİMAT VE İADE

İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.aktiviteturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:

Hizmet Aktivite Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

Aktivite Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Aktivite Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ALICI, Aktivite Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

İade:

GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra kendisine tur katılım sözleşmesi gönderilmektedir. ALICI bu katılım sözleşmesindeki iptal koşulları baz alınarak yapılacaktır.

İade işlemi Aktivite Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

İade ödemeleri yalnız ALICI’nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Aktivite Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Aktivite Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Aktivite Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Aktivite Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

KONAKLAMALI TURLARDA;

1-) Hareket saatine 7 gün kala yapılan iptal işlemlerinde ödenen ücret herhangi bir kesintiye uğramadan alıcıya iade edilir.

Alıcı kaynaklı değişiklik işlemlerinde aynı turlar arasında aktarım talebinde bulunulması durumunda ücret farkı bulunuyor ise ücretin tamamını ödeme koşuluyla, artış miktarının da yarısını ödeyerek tur aktarımını gerçekleştirebilir.

Alıcı kaynaklı değişiklik işlemlerinde farklı turlar arasında aktarım talebinde bulunulması durumunda ücret farkının tamamını ödeyerek tur aktarımı gerçekleştirilebilir.

Bileti açığa alma işlemlerinde tura kayıt oluşturulan tarih baz alınarak işlem yapılmaktadır. Tura ödenen tutar o tarihteki turun fiyatının tamamını ödemek koşuluyla ve o günkü tur ücretinin satın alınan tarihteki ücret farkının yarısını ödeyerek bilet aktif edilebilir.

2-) Hareket saatine 2 ve 7 gün arasında yapılan işlemlerde;

Alıcı ödemenin tamamını yapmış ise %50 kesinti ile geri iadesi yapılacaktır.

Alıcı ücretin kaparo ödemesini yapmış ise kaparo iadesi bulunmamaktadır. %50 baz alınarak işlem yapılmaktadır. %50 üzeri ödemelerde üstü iade edilecek %50 altında yapılan ödemelerde %50’ye tamamlanacak şekilde tahsil edilecektir.

Alıcı turu değişimi, erteleme ve açığa alma işlemi bulunmamaktadır.

3-) Hareket saatine 48 saat ve daha az kala yapılan işlemlerde iptal ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

4-) Turlarda geçerli iptal ve güvence paketi satın alan kişiler için son 48 saat kalaya kadar kesintisiz iade ve değişim hakkı sunulmaktadır.

ALICI tüm yazılan şartları www.aktiviteturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

Aktivite Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#44
LOKASYON:
Karagöl (Giresun çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
05:25 Piraziz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
05:25 Piraziz Işıklar
05:25 Piraziz Belediye
05:25 Piraziz Lukoil
05:25 Piraziz Denizkent Sitesi
05:25 Piraziz Bim
05:25 Piraziz Beyaz Köşk Restaurant
05:25 Piraziz Öz Kukul Pide
05:35 Bulancak Girişi Shell
05:35 Bulancak Acarkent Sitesi
05:35 Bulancak Sarayburnu Cami
05:35 Bulancak Aytemiz
05:35 Bulancak Lise
05:35 Bulancak Başoğlu Otel
05:35 Bulancak Sahil Kız Öğrenci Yurdu
05:35 Bulancak Türkmen Grup (İncevez Köprüsü)
05:35 Bulancak Cezaevi Üst Geçit
05:35 Bulancak Migros
05:35 Bulancak İskele Işıklar
05:35 Bulancak Kılıç Center
05:35 Bulancak Bulancak Devlet Hastanesi
05:35 Bulancak Fatoğlu Fabrikası
05:35 Bulancak Aydın Balık
05:35 Bulancak Burunucu
05:35 Bulancak Safirnkonakları
05:40 Bulancak Ofran Plaj
05:40 Bulancak Doğanay Sitesi
05:40 Bulancak Küçüklü Köyü
05:40 Bulancak Pideniz
05:40 Bulancak Ayvasıl Market
05:40 Bulancak Yalıköy
05:40 Bulancak A101
05:40 Giresun Şoray Balık Restaurant
05:40 Giresun Polis Noktası
05:40 Giresun Eriklimanı Şok
05:45 Giresun Güre
05:45 Giresun Üniversite Sapağı
05:45 Giresun Güre Petrol
05:45 Giresun Güre Şok
05:45 Giresun İl Özel İdare
05:45 Giresun Eski Cezaevi
05:45 Giresun Otogar Işıklar
05:45 Giresun Kadın Doğum
05:45 Giresun Fındık Araştırma
05:45 Giresun Tarım Ve Orman Müdürlüğü
05:45 Giresun Çıtlakkale Fiskobirlik Orman Bölge Müdürlüğü
05:45 Giresun Migros
05:45 Giresun Valilik
05:45 Giresun İl Emniyet
05:45 Giresun Kahve Durağı
05:45 Giresun Spor Kompleksi
05:45 Giresun Sazbeyi Opet
05:50 Giresun Meydan
05:50 Giresun İtfaiye
05:50 Giresun Emniyet Ek Binası
05:50 Giresun Müze
05:50 Giresun Kayadibi
05:50 Giresun Karaca Market
05:50 Giresun Genç Market
05:50 Giresun Özlem Taksi
05:50 Giresun Hüseyin Restaurant
05:50 Giresun Organize Sanayi
05:55 Giresun Altın Mobilya
05:55 Giresun Ada Hastanesi
06:00 Keşap Tüneli
06:00 Keşap Opet
06:00 Keşap Akın Çorap
06:00 Keşap Gross Market
06:00 Keşap Otogar
06:00 Keşap Aytemiz
06:00 Keşap Şehri Yeşil Restaurant
06:00 Keşap Çınar Köfte
06:00 Keşap Balık Restaurant
06:00 Keşap Kılıçlı
06:00 Keşap Köfteci Hacı Usta
06:00 Keşap Yolağzı
06:00 Keşap Düzköy
06:00 Keşap Değirmenağzı
06:05 Keşap Gülburnu
06:05 Keşap Yağlıdere Sapağı (Fatih Usta Pideci)
06:05 Keşap Sağlık Bakanlığı
06:10 Espiye Işıklar Bambu Kafe Otogar
06:10 Espiye İl Emniyet
06:10 Espiye Jandarma Üst Geçit
06:10 Espiye Çıkışı Opet
06:10 Espiye Osman İşletme
06:10 Espiye Elmaslar Pide
06:10 Espiye Park Pide
06:10 Espiye Çıkışı Düzköy
06:10 Espiye Çamlık Restaurant
06:10 Espiye Güce Sapağı
06:10 Espiye My Sunset Otel
06:10 Espiye Mavi Yeşil Restaurant
06:10 Espiye Bal Hotel
06:10 Espiye Yılgın Otel
06:20 Tirebolu Başoğlu Arıcılık
06:20 Tirebolu Doğal Dükkan
06.20 Tirebolu Plajı
06:20 Tirebolu Kalesi
06:20 Tirebolu Çaykur
06:20 Tirebolu Doğankent Sapağı Otoban Üstü
06:20 Tirebolu Karademir Köyü
06:20 Tirebolu Özlü Köyü
06:20 Tirebolu Yalıköy
06:20 Tirebolu Kuşçulu
06:30 Görele Devlet Hastanesi
06:30 Görele Tır Parkı
06:30 Görele Işıklar Kemençe Heykeli
06:30 Görele Otogar
06:40 Eynesil Işıklar
06:50 Beşikdüzü
07:00 Vakfıkebir
07:10 Çarşıbaşı Öğretmenevi
07:10 Çarşıbaşı Bim
07:10 Çarşıbaşı Anadolu Lisesi
07:10 Çarşıbaşı Petrol Ofisi
07:20 Trabzon Akçaabat
07:20 Akçaabat 7m Hastanesi
07:20 Akçaabat Körfez Köfte
07:20 Akçaabat Saray Köfte Haşlama
07:30 Fatih Eğitim (Söğütlü)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Karagöl
44

1.500TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Aktivite Turizm Güvencesi
Türkçe Rehberlik Hizmeti
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
HARİÇ OLANLAR:
Tüm Yemekler
Yemeklerde Alınan İçicekler
Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler
Müze Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar