OTOBÜS İLE

Samsun Çıkışlı Likya Turu (3 Gece Otel Konaklamalı)


  • Likya - Fethiye Turu
  • Tlos Antik Şehri - Yaka Park - Saklıkent Kanyonu - Karaçay ve Çamur Banyosu - Xhanthos - Patara Plajı
  • Cennet Adası - Fosforlu Mağara - Akvaryum Koyu - Çiftlik Koyu - Amos Koyu - Turunç Koyu
  • 12 Adalar Tekne Turu - Yamaç Paraşütü - Tüplü Dalış - Kelebekler Vadisi Tekne Turu
  • Dalyan - Byblis - Kaunos - Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı - Azmak Nehri
  • 12 Adalar Tekne Turu - Yamaç Paraşütü - Tüplü Dalış - Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Vade Farksız +3 Taksit Ve %50 Ön Ödeme İle Kayıt Oluşturma Fırsatı!

Keşfetmeniz İçin Bekleyen Cennetler: Ege ve Akdeniz'in Büyüsüne Yolculuk!

Ege'nin masmavi sularını keşfederken Akdeniz'in tarih kokan topraklarında bir maceraya hazır mısınız? Bizimle birlikte Trabzon'dan başlayıp Muğla'nın eşsiz güzelliklerine uzanan bu özel turda, Likya'nın antik yollarını adımlayacak, Fethiye'nin saklı cennetlerinde yüzme molası vereceksiniz.

Marmaris'in ünlü koylarını tekne turu ile gezin, Saklıkent Kanyonu'nda unutulmaz anlar yaşayın ve Tlos gibi tarihi harikaları keşfedin. Jeep Safari ile Fethiye'nin dağlarını aşın ve Patara Plajı'nda güneşin tadını çıkarın.

Dalış yapın, yamaç paraşütü ile gökyüzüne dokunun ve Kelebekler Vadisi'nde doğanın kalbine yolculuk yapın. Dalyan'da antik kaya mezarlarını ve İztuzu Plajı'nı ziyaret ederek, Azmak Nehri'nin berrak sularında bir tekne turu ile bu eşsiz macerayı taçlandırın.

Bu büyüleyici yolculukta siz de yerinizi alın ve Aktivite Turizm ile unutulmaz anılar biriktirin!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Cennet Adası - Fosforlu Mağara - Akvaryum Koyu - Çiftlik Koyu

Belirlenen saat ve duraklarımızda misafirlerimiz ile buluşarak Gizemli Likya Tatil Turu için gece yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ile gece yolculuğumuzun ardından sabah erken saatlerde bölgeye ulaşıyor, sabah kahvaltısı ve üzerini değiştirmek isteyen misafirlerimiz için tesiste küçük bir mola veriyoruz. Daha sonrasında doğanın ve tarihin içerisinde kaybolacağımız Dalyan'a hareket ediyoruz. Dalyan’da kanal teknesine biniyor, Byblis ve Kaunous’un hikayesini dinleyerek Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. Hemen ardından denize girmek ve dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek üzere teknemiz ile İztuzu Plajı’na geçiyoruz. İztuzu Plajı’nda verilecek olan serbest zamanın ardından 14.00 civarında buluşarak teknemiz ile kanalı takip ederek tur aracımıza geçiyor ve otelimize hareket ediyoruz. 15.30 civarında otelimize geçiş. Resepsiyonda ki işlemlerimizin ardından oda anahtarlarımızı teslim alıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama ve Açık Büfe Şeklinde akşam yemeğimiz otelimizde.

Kahvaltı: Tesiste Serbest (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: İztuzu Plajında Belediyeye Ait Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği : Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

NOT :Programımız ilk gün otele giriş yapmadan tekne turu ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.

 Konaklama :Destina Hotel vb. oteller 

2.
Gün
Tlos Antik Şehri - Yaka Park - Saklıkent Kanyonu

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Fethiye Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Ücrete dahil olarak düzenleyeceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuz için sabah saat 09.30 da otelden ayrılıyoruz. Sırayla teknemize geçiyor ve Fethiye’nin birbirinden güzel koy ve adalarında maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyamayacağımız ve özgürce yüzebileceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuza başlıyoruz. Koylarda vereceğimiz yüzme molaları, fotoğraflayacağımız adalar ve tekne de ücrete dahil olarak alacağımız öğle yemeğiyle birlikte tam gün tekne turunun keyfini çıkartıyoruz. Tam gün öğle yemekli 12 Adalar Tekne Turumuzun ardından 18.00 civarı otelimize geçiyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Club etkinliğimizi düzenliyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turunda Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

 Konaklama: Destina Hotel vb. oteller 

3.
Gün
12 Adalar Tekne Turu - Yamaç Paraşütü - Tüplü Dalış

Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun en eğlenceli gününe başlıyoruz. Tur aracımıza geçerek Jeep Safari etkinliğimiz için toplanma noktasına hareket ediyoruz. Tur ücretine dahil olarak düzenlenen Jeep Safari Etkinliği ile birbirinden eğlenceli ve unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Jeep Safari Turumuzda sırasıyla; Tlos Antik Şehri, Yaka Park, Saklıkent Kanyonu, Karaçay ve Çamur Banyosunu görecek her noktada belirli aktiviteler yapacağız. Saklıkent Kanyonu'nda 60 – 90 dakika civarında yüzmek ve dinlenmek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından araçlarımızda buluşuyor ve 60 dakikalık dönüş yolculuğumuzun ardından 19.00 civarında otelimize varıyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Club etkinliğimizi düzenliyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Jeep-Safari Turu ile Birlikte Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

 Konaklama: Destina Hotel vb. oteller

4.
Gün
Dalyan - Byblis - Kaunos - Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı

Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun son gününe başlıyoruz. 09.30 da dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Yamaç Paraşütü etkinliğine giderken diğer misafirimiz ile de transfer araçlarımıza binerek Babadağ’ın eteklerinde bulunan, doğanın insanlığa sunduğu cennet niteliğinde bir alan olan Kelebekler Vadisi’ne hareket ediyoruz. Kelebekler Vadisinde doğa yürüyüşü yapabilecek, vadinin zirve noktasından muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Kelebekler Vadisi turumuzu tamamlayarak bölgeden ayrılıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Yamaç Paraşütünden dönen misafirlerimiz ile buluşuyor, valizlerimizi ve plaj çantalarımızı alarak tur aramıza geçiyoruz. Sıradaki rotamız turkuaz denizi ile içinizde çiçekler açtıracak, tam anlamıyla kartpostallık bir yer olan meşhur Ölüdeniz oluyor. Ölüdeniz plajında 2,5 saat serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından Gizemli Likya Tatili Turumuzu tamamlayarak tur aracımızda ki yerlerimizi alıyor ve Trabzon' a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka Aktivite Turizm organizasyonunda görüşmek üzere.

EK BİLGİLER

A.) GENEL HÜKÜMLER

1-) Günübirlik turlarda ve konaklamalı turlarda satın alma işlemi gerçekleştiğinde ALICI'ya bilet ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bilgilendirme formu gönderilmektedir (Whatsapp üzerinden alım yapan kişiler için) bulunduğu bölgede satış ofisinden turu satın alan kişilerin genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşullarının bulunduğu metni satış temsilcilerimizden istemesi gerekmektedir. Biletinin içerisinde yer alan tur katılım sözleşmesi ve genel hükümler, iptal, değişiklik ve iade koşulları turu satın alındığı andan itibaren geçerli sayılacaktır. Sözleşmede ismi geçen kişi veya kişiler yahut gruplar ya da şirket vb. sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

2-) Konaklamalı turlarda özel olarak koltuk satışları yapılmaktadır. Bunların güncel bilgisini satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Seçim yapmak zorunlu değildir seçim yapmayan kişilere sistem tarafından rastgele koltuk numarası atanacaktır. Günübirlik turlarda koltuk sözü veya satışı bulunmamaktadır.

3-) Günübirlik turlarda tur şirketi turun kalkmasına son 8 saat kalana kadar turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptallerde tura ödemiş olduğu ücret ALICI'nın isteği doğrultusunda bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.

4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından turun kalkış saatinden son 15 saatten az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz. ALICI'ya gönderilen biletteki saat baz alınıp işlem yapılacaktır. Saat değişikliği gibi durumlar iptal işleminden geçersiz sayılacaktır.

5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.

6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.

7-) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

8-) Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 15 dakikadır. 15 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır. Tur esnasında (günübirlik, konaklamalı tur, kültür turları(uçaklı turlar dahil), vb.) belirtilen sürelere uymayan turun akışını bozan kişi, kişiler, grup, vb. tur yetkilisi tarafından en uygun ulaşım noktasında bırakılmak koşulu ile turdan ayırma yetkisi bulunmaktadır. Misafirlerin tazminat hakkı bulunmaz.

9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.12 Kişi) konaklamalı turlar, kültür turlarında(uçaklı turlar dahil) minimum 1 gün önceden günübirlik turlarda minimum turun kalkışından 8 saat önceden haber verilerek iptal edilir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.

10-) Geziye çıkmadan ve gezi sırasında gezinin gerçekleşmesini olumsuz etkileyecek nitelikte meydana gelebilecek herhangi bir siyasi olay, grev, afet, hava şartları ve devletlerarası ilişkilerde yaşanan olumsuzluklar mücbir sebep olarak kabul edilir ve ilgili hükümlere göre karşılıklı olarak feshedilir. Araç arızası veya kazasına bağlı sebeplerde aynı özelliklerde yeni bir araç sağlanır. Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.

11-) Günübirlik turlarda veya konaklamalı tur, kültür turlarında AKTİVİTE TURİZM gerekli koşullarda tur çıkış saatlerinde değişim hakkına sahiptir misafirin tazminat hakkı bulunmaz. Turlarımız (uçaklı turlarda rötarlarda dahil) esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.

13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.

14-) Aktivite Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

15-) Üç kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.

16-) Turun acentemiz tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentemiz tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.

17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aktivite Turizm sorumlu tutulamaz.

19-) Aktivite Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Aktivite Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Aktivite Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Aktivite Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Aktivite Turizm sorumlu tutulamaz.

22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.

23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaittik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.

24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.

25-) Aktivite Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

27-) 18 yaşından küçükler yanlarında anne, baba, hala, teyze vb. kişilerle tur katılma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçükler eğer turlara anne, baba vb. kişilerle katılmayacak olursa katılacak kişi muhakkak anne, baba vb. (yasal velisi kim ise) onun izini gösteren bir belge ile turlarımıza katılım sağlayabilir. Bunun dışında turlara katılımlarda AKTİVİTE TURİZM firmasının herhangi sorumluğu olmayacaktır.

28-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

29-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.

30-) Aktivite Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim ya da diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

GENEL ŞARTLAR

B.) TESLİMAT VE İADE

İşbu Teslimat ve İade Şartlarının amacı, www.aktiviteturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:

Hizmet Aktivite Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

Aktivite Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Aktivite Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ALICI, Aktivite Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

ALICI turu satın aldıktan sonra kendisine tur katılım sözleşmesi gönderilmektedir. ALICI bu katılım sözleşmesindeki iptal koşulları baz alınarak yapılacaktır.

İade işlemi Aktivite Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. ALICI satın alım işlemini kredi kartı veya online sistem üzerinden yapmış işe sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

ALICI’nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

İade ödemeleri yalnız ALICI’nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Aktivite Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Aktivite Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Aktivite Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Aktivite Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

İade:

GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

1. Alıcı günübirlik turlarda hareket saatine 48 saat kalaya kadar yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde;

         a. Alıcı nakit, havale, EFT ile ücret ödemesi yapmış ise herhangi bir kesintiye uğramadan alıcıya iade edilir.

       b. Alıcı satış ofislerinden kredi kartı ile alım yaptıysa %4 kesintili şekilde iadesi yapılacaktır. İadesi havale, EFT yolu ile yapılacaktır. Aynı gün yapılan işlem saat 18:00'a kadar iadesi kesintisiz yapılacaktır. 18:00 dan sonra kalan işlemlerde kesintili yapılacaktır.

         c. Alıcı internet sitesi veya online işlem (sibay, ödeal, vb.) alım yaptı ise 10 TL işlem ücreti kesintisi yapılarak iadesi yapılacaktır.

    B. Değişiklik işlemlerinde;

         a. Aktarılan turun ücreti ilk ödenen ücretten fazla ise aradaki fark tahsil edilir.

         b. Aktarılan tur ücreti ilk ödenen ücretten az ise aradaki fark kesintisiz olarak iade edilir.

2. Alıcı günübirlik turlarda hareket saatine 24 - 48 saat (arasında) kala yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde;

         a. Ödenen ücret %35 kesintili olarak alıcıya iade edilir.

    B. Değişiklik işlemlerinde;

         a. Ödenen ücretin %35'i kesilir ve ödeme diğer tura aktarılır. Aktarılan turun ücreti, aktarılan ödemeden fazla ise aradaki fark tahsil edilir.

         b. Ödenen ücretin %35'i kesilir ve ödeme diğer tura aktarılır. Aktarılan turun ücreti, aktarılan ödemeden az ise aradaki fark iade edilir.

3. Alıcı günübirlik turlarda hareket saatine 15 - 24 saat (arasında) kala yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde;

         a. Ödenen ücret %50 kesintili olarak alıcıya iade edilir.

    B. Değişiklik işlemlerinde;

         a. Ödenen ücretin %50'si kesilir ve ödeme diğer tura aktarılır. Aktarılan turun ücreti, aktarılan ödemeden fazla ise aradaki fark tahsil edilir.

         b. Ödenen ücretin %50'si kesilir ve ödeme diğer tura aktarılır. Aktarılan turun ücreti, aktarılan ödemeden az ise aradaki fark iade edilir.

KONAKLAMALI TURLARDA;

1. Alıcı turun hareket 7 gün (168 saat) ve daha fazla kala yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde;

         a. Alıcı nakit, havale, EFT ile ücret ödemesi yapmış ise herhangi bir kesintiye uğramadan alıcıya iade edilir.

         b. Alıcı satış ofislerinden kredi kartı ile alım yaptıysa %4 kesintili şekilde iadesi yapılacaktır. İade havale, EFT yolu ile iadesi yapılacaktır.

         c. Alıcı internet sitesi veya online işlem (sipay, ödeal, vb.) alım yaptı ise 10 TL işlem ücreti kesintisi yapılarak iadesi yapılacaktır.

    B. Değişiklik işlemlerinde;

         a. Aktarılan turun ücreti ilk ödenen ücretten fazla ise aradaki fark tahsil edilir.

         b. Aktarılan tur ücreti ilk ödenen ücretten az ise aradaki fark kesintisiz olarak iade edilir.

         c. Bileti açığa (Madde 4.) baz alınarak yapılabilir.

2. Alıcı hareket saatine 3 gün (72 saat) ve 6 gün (144 saat) arasında yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde;

         a. Alıcı ödemenin tamamını yapmış ise %50 kesinti ile geri iadesi yapılacaktır.

         b. Alıcı ücretin kaparo ödemesini yapmış ise kaparo iadesi bulunmamaktadır. %50 baz alınarak işlem yapılmaktadır. %50 üzeri ödemelerde üstü iade edilecek %50 altında yapılan ödemelerde %50’ye tamamlanacak şekilde tahsil edilecektir.

    B. Değişiklik işlemlerinde;

         a. Alıcı turu değişimi, erteleme ve açığa alma işlemi bulunmamaktadır.

3. Alıcı hareket saatine 2 gün (48 saat) ve daha az kala yaptığı,

    A. İptal işlemlerinde,

         a. Alıcı turu iptal hakkı bulunmamaktadır.

         b. Alıcı turu değişimi, erteleme ve açığa alma işlemi bulunmamaktadır.

    B. Değişiklik işlemlerinde,

         a. Alıcı turu değişimi, erteleme ve açığa alma işlemi bulunmamaktadır.

4. Alıcı bileti açığa alma işlemlerinde tura kayıt oluşturulan tarih baz alınarak işlem yapılmaktadır. Tura ödenen tutar o tarihteki turun fiyatının tamamını ödemek koşuluyla ve o günkü tur ücretinin satın alınan tarihteki ücret farkının yarısını ödeyerek bilet aktif edilebilir.

5. Uçaklı turların acentemiz tarafından iptali durumunda satın alınan uçak bileti ücreti kesintisiz iade edilir. Alıcı'nın iptali durumunda uçak bileti ve tur biletinin tutarları ayrı hesaplanarak uçak bileti iadesi iptal koşulları göz önünde bulundurularak iadeler firmaların kesintileri kişiye yansıtılarak gerçekleşmektedir.

6. Satın alınan tur, satın alma tarihi ve saatinden itibaren 2 saat (120 dakika) içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir.

7. İndirimli ya da kampanyalı turlarda hiçbir şekilde iptal, iade ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

8. Turlarda geçerli iptal ve güvence paketi satın alan kişiler için son 48 saat kalaya kadar kesintisiz iade ve değişim hakkı sunulmaktadır.

ALICI tüm yazılan şartları www.aktiviteturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

Aktivite Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#222
LOKASYON:
Fethiye (Samsun çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
SAMSUN Terme Otogar Karşısı 16:00
SAMSUN Çarşamba Otogar Karşısı 16:15
SAMSUN Tekkeköy Otogar Karşısı 16:30
SAMSUN Otogar Karşısı 16:45
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Fethiye
222

11.499TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
3 Gece Otelde Konaklama
Otelde 3 Sabah Kahvaltısı
Otelde 3 Akşam Yemeği
2 Öğle Yemeği
2 Tekne Turu (12 Adalar-Dalyan)
Jeep Safari
Kelebekler Vadisi Transferi
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Acenta Refakati
HARİÇ OLANLAR:
Diğer Öğünler
Şahsi Harcamalar
Müze-Ören Girişleri
Opsiyonel Aktiviteler