Ayder Kardan Adam Şenlikleri Turu
Ankara Çıkışlı / Konaklamalı Tur

1.190,00 

Ayder Kardan Adam Şenlikleri Turu
Ankara Çıkışlı – Konaklamalı Tur


Bu Turumuz 2 Gece 3 Gün sürmektedir.

Discount:
Kalkış Tarihi:
 • 27 Ocak 2022
Toplam Ödenecek Tutar 1190

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Ankara Çıkışlı 2 gece 3 gündüz Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM – 2 GECE ORİS GREEN OTEL’DE KONAKLAMA – İLK GÜN RESTORANDA SABAH KAHVALTISI – OTELDE AKŞAM YEMEĞİ (2) – OTELDE SABAH KAHVALTISI (2) – PROFESYONEL REHBERLİK – TÜM ÇEVRE GEZİLERİ – MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL

28-29-30 OCAK 2022

TRABZON – AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ – UZUNGÖL – AYDER YAYLASI – AYDER YAYLASI KARDAN ADAM ŞENLİK ALANI – FIRTINA VADİSİ ve DERESİ – RİZE BEZİ FABRİKASI – ÇAY FABRİKASI - ORDU BOZTEPE – ANKARA

Detaylı Program

1.GÜN: TRABZON-AYASOFYA-ATATÜRK KÖŞKÜ-UZUNGÖL-ORİS GREEN OTEL

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 22:00’da Kızılay Gama İş Merkezi önünden, 22:10 Ankamall Avm karşısından, 22:15 Türk Telekom önünden hareket ederek, keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrası saat 07:30 civarı Trabzon’da restoranımızda alacağımız kahvaltı sonrası Ayasofya Camisine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Trabzon’a has telkâri sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkâri atölyesi ve mağazası gezisinin ardından kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve öğle yemeği arası veriyoruz. Sonrasında Karadeniz'in simgesi haline gelen Uzungöl gezimiz için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene bıçağı atölyesine gidiyoruz. Ustasından alacağımız bilgiler sonrası alışverişimizi tamamlayıp muhteşem manzaraya sahip Uzungöl gezimiz için yola devam ediyoruz. Uzungöle ulaşmamızın ardından muhteşem manzarada yürüyüş yapıyor fotoğraflarımızı çekiyoruz ve burada geçireceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz. Otelimiz muhteşem tarifsiz bir manzaraya sahip fırtına vadisinde dere kenarında bulunan Oris Green Otel. Odalarımıza yerleşmenin ardından akşam yemeğimizi alıyoruz sonrasında dinleniyoruz.

 

2.GÜN: FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI – AYDER KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ – ORİS GREEN OTEL

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah otelimizde alacağımız keyifli açık büfe kahvaltı sonrası fırtına vadisini ve deresini takip ederek çok kısa bir yolculuk sonrasında Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. Burada rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında tüm günümüzü yayladaki şenliklere ayırıyoruz. 14. Kardan Adam Festivali kapsamında yapılan etkinliklere katılıyoruz. Karlar üzerine kurulan sahnede yöresel sanatçıların vereceği konsere eşlik ediyoruz. Yaylanın her köşesinde çalan tulum eşliğinde karlar üzerinde horon oynamayı da unutmuyoruz. Dileyen misafirlerimiz kardan adam yapma yarışması ve festivalin en çok tercih edilen aktivitelerinden birisi olan ve özel olarak oluşturulmuş kayak pistinde şişme deniz botu, çamaşır leğeni, naylon torba, yüzme simidi, lastik şambrel ile karda kayabilirler. Burada geçirdiğimiz tüm gün boyunca birbirinden güzel anlara eşlik edip, ölümsüzleştirdikten sonra tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

3.GÜN: RİZE BEZİ FABRİKASI – ÇAY FABRİKASI – ORDU BOZTEPE – ANKARA

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah otelimizde alacağımız keyifli açık büfe kahvaltı sonrası araçtaki yerlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Rize’den geçerken Rize bezi fabrikasını gezip dileyen misafirlerimizin yöresel alışverişlerini tamamlamalarının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Trabzon’da bulunan çay fabrikası gezimizi de tamamlamanın ardından Ordu’ya ulaşıyor ve Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi de bu esnada bölgede bulunan bir çok alternatif restoranda dilediğiniz gibi alabilirsiniz. Boztepe’de Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından programımızı tamamlıyoruz ve Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya ulaşıyoruz.

Fiyata Neler Dahil?

 • Otellerde 2 Gece Konaklama

 • İlk Gün Restoranda Kahvaltı

 • Tüm Sabah Kahvaltıları (3)

 • Tüm Akşam Yemekleri (2)

 • Turizm Paketli Lüks Araçlar İle Ulaşım

 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

 • Ayder Yaylası Turu

 • Milli Park Giriş Ücretleri

 • Araç İçi İkramlar

 • Acenta Refakati

 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Öğle Yemekleri

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar

 • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 2 gece 3 gündür.
b) Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c) Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 10 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 48 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.


*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati