Beypazarı – Abant – Gölcük Turu
Ankara Kalkışlı / Günübirlik Tur

149,00 

Beypazarı – Abant – Gölcük Turu
Ankara Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her gün düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 149

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Beypazarı; Osmanlı mimarisinin izleri...
Ankara’nın kuzeybatısında bulunan Beypazarı, Hitit, Frig, Galat, Roma, Bizans, Selçuklu ve son olarak da Osmanlılar'ın egemen olduğu tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan yerleşim merkezlerinden biridir. Beypazarı’nın eski ismi Kaya Doruğu ülkesi anlamına gelen laganıa’dır. Günümüzde olduğu gibi o dönemde de çevre kentlerin ilgi odağı olan Beypazarı’nda panayır şeklinde büyük pazar yerleri kurulmuş, halk alışveriş amaçlı bu pazarlara gelip gitmeye başlamıştır. Bu meşhur pazar, ilçenin Beypazarı olarak anılmasına neden olmuştur. Eğer sen de kış aylarında “Ne Yapmayalıyım?” diye düşünüyorsan Beypazarı’nı kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi ikramlarımız eşliğinde Beypazarı yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Beypazarı’na varıyoruz. Bölgeye varışımızın ardından Beypazarı merkezi, gümüşçüler ve konakları geziyoruz. Gezi esnasında bölgede bulunan tarihi Beypazarı evlerinin fotoğraflarını çekebilir, anılarınıza bir yenisini daha eklemek için yöreye özgü hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Sokakları tarih kokan Beypazarı gezimizi tamamladıktan sonra Bolu’da bulunan ve her mevsim ayrı güzellikteki doğasıyla, tertemiz havasıyla, bozulmamış güzelliğiyle, şehrin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, cennetten bir köşe olan Abant Gölüne varıyoruz. Bölgedeki bilgilendirmenin ardından muhteşem güzelliğiyle sizleri karşılayan Abant’ın etrafında faytonla gezi yapabilir, ata binebilir, atv ile göl kenarında gezinti yapabilir, köy ürünlerinin satıldığı pazarda alışveriş yapabilirsiniz. Ziyaretçi evinde ise bölgede yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik bolu mimarilerini görebilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız fotoğraf çekmeyi unutmayın. Abant’taki zamanın dolmasının ardından bölgeden çıkış yapıyor ve öğle yemeğimizi almak için yol güzergâhında bulunan anlaşmalı restoranımızda yaklaşık 45 dakikalık bir mola veriyoruz. Yemeğimizi afiyetle yedikten sonra şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere ev sahipliği yapan, çam ormanlarının içinde yer alan oksijen deposu gölcüğe doğru yola çıkıyoruz. Bölge hakkındaki bilgilendirmenin ardından siz değerli misafirlerimize vakit geçirebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda doğa yürüyüşü yapabilir, anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceğiniz fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan kafelerde manzaraya karşı çayınızı yudumlayarak eşsiz doğanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Ve tabi ki evinizin en güzel yerinde saklayacağınız hediyelik eşyaları almayı unutmayın. Zamanın sona ermesinin ardından tatlı bir yorgunlukla Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz.

Fiyata Neler Dahil?

 • Lüks Araçlar ile Ulaşım

 • Araç İçi İkramlar

 • Sabah Kahvaltısı (Araç içi sandviç kahvaltı)

 • Milli Park Giriş Ücreti

 • Aktivite Turizm Güvencesi

 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Öğle Yemeği

 • Yemeklerde Alınan İçicekler

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

 • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Sabah kahvaltısı: Araç içi sandviç kahvaltı
Öğle yemeği: Tesiste anlaşmalı restoranımızda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Gama İş Merkezi: 07:20
Armada Avm Önü: 07:30
Optimum Avm Önü: 07:50

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati