Bodrum Tatili
Trabzon Kalkışlı / Konaklamalı Tur

1.650,00 

Bodrum Tatili
Trabzon Kalkışlı – Konaklamalı Tur


THOR EXCLUSIVE HOTEL KONAKLAMALI
Tarihler ve fiyatlar açıklamada yer almaktadır.
Rezervasyon ve satın alım için iletişime geçiniz.

Discount:
Kalkış Tarihi:
 • 18 Haziran 2020
 • 21 Haziran 2020
 • 25 Haziran 2020
 • 28 Haziran 2020
Toplam Ödenecek Tutar 1650

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Bodrum; Ebedi Mavilikler Ülkesi
Aklınızdaki tatilin ne olduğu hiç fark etmez. Hatta inanın mevsim bile fark etmez. Bodrum’da her zaman herkese uygun bir şey bulmak mümkün. Neden biliyor musun? Çünkü bodrum’da yok yok. Şimdi aklındaki tatil planını bir kenara bırakıyorsun ve senin için hazırladığımız bodrum tatiline kısa bir göz atıyorsun. Gidince zaten gözlerini alamayacaksın. Eğer sen de “Yaza Nasıl Başlasam?” diye düşünüyorsan kendini Bodrum’un büyüsüne bırakmanın zamanı gelmiş demektir.

 

Detaylı Program

TARİHLER
4 Gün - 3 Gece
18 / 21 Haziran - 1.399TL
25 / 28 Haziran - 1.399TL
 
5 Gün - 4 Gece
21 / 25 Haziran - 1.650TL
28 Haziran / 02 Temmuz - 1.650TL
(Fiyatlarımız Ulaşım Dahil Fiyatlardır)
 
1. Gün

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından sizleri karşıladıktan sonra yaklaşık 19 saat sürecek uzun ve bir o kadar eğlenceli gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde otelimize varışımızın ardından yorgunluğunuzu biraz da olsa yatıştırabilmek için sizlere akşama kadar zaman tanıyoruz. He ama ben yorgun değilim diyen varsa eğlenmeye başlayabilirler. Dileyen misafirlerimiz plajda dileyen misafirlerimiz havuzda yüzerek günün tadını çıkarabilirler. Gece için plan yapmayın çünkü o kısmını biz sizin için düşünüyoruz. Gece ne mi yapacağız? Gümbet’in göz bebeği olan gece kulüplerinde eğlenceyi doyasıya yaşayacağız. Peki hangi gece kulübünde olacağız? İşte şu anda bunu size söyleyemiyoruz. Neden mi? Çünkü daha hangi sanatçılar hangi tarihlerde sahne alacak bilmiyoruz. Korkmayın ama yakında güncelleme yayınlanacak. Böyle dediğimize aldırış etmeyin nerede olursak olalım çok güzel eğleneceğiz. Neden mi? Çünkü Bodrum’da yok yok. Eğlendik, yorulduk sabah güneşin ilk ışıklarıyla otelimize geçiyoruz. 2. gün için kimseye söz vermeyin biz onu da düşündük. Beklemede kalın.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından gece bizimle olamayıp “Tüh kaçırdık mı bütün eğlenceyi?” diyen misafirlerimiz için Beach Club’a doğru yavaş yavaş yol alıyoruz. Gün boyu eğlencenin tadına vardıktan sonra akşam saatlerine doğru otelimize geliyoruz. Biliyoruz biraz yoruyoruz sizi ama emin olun buna değecek. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından gece olması için heyecanla bekliyoruz. Dün gelemeyenler üzülmesinler bu gece tekrarı var ama başka bir yerde… E yine soruyorsunuz bu sefer neredeyiz diye? Biraz yukarıda açıkladık :) Yakında yayınlanacak. Gecenin sona ermesiyle otelimize tekrar dönüyoruz. Şunu söyleyelim her gece bir yere mi gideceğiz? Diye soranlar varsa “E uyumaya mı geldik Bodrum’a? :)” he ama yok ben bu sefer ben gelmiyorum diyenler varsa onlar için de buluruz bir şeyler diyoruz ve geceyi sonlandırıyoruz. Bakın en baştan anlaşalım yarın için kimseye söz vermiyorsunuz? Herkes bir yerlerde hikayeler paylaşırken içiniz gitmesin sonra… :)

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından içinizden ne çabuk geçti zaman diyorsunuz. Demeyin. Tek seferle kalmayacak bu tatil, tekrarı yine olacak. Belki de farklı bir yerde… Moral bozmaya da gerek yok çünkü koskocaman bir gününüz daha var. Eğlenmeye bakın… Sizin için yine bir Beach Club bulduk, ama dün gittiğimiz yerde değil yine farklı bir yerdeyiz. Bakarsınız bu sefer köpük party de olur ;). Güzelce eğlendikten sonra akşam saatlerine doğru tekrar otelimize geliyoruz veeeee gece olmasını dört gözle bekliyoruz. İlk geldiğinizde nasıl heyecanlıysanız son gece de öyle olmanız gerekir. Yine farklı bir kulübe gidiyor ve yine eğleniyoruz. Yok ben eğlenemiyorum diyen varsa şimdiden hatırlatalım öyle bir ihtimal yok :). Ee artık gecenin de sonuna geldik. Otelimize doğru yola çıkıyoruz. Uyumadan önce bavulları hazırlamayı unutmayın çünkü 11.30’da otelden çıkarak dönüş yoluna geçeceğiz.

4. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından son kontrollerimizi yapıyor ve Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Bu seferki gündüz yolculuğumuz size Beach Clubları aratmayacak amaaa bu sefer köpük party yok. Yaklaşık 10 saat süren yolculuğumuzun ardından Ankara’ya varıyor ve siz değerli misafirlerimizle farklı bir tatilde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış yeri ve saati
TRABZON OFİS ÖNÜ: 10:00

Fiyata Neler Dahil?

 • Ulaşım

 • Aktivite Turizm Güvencesi

 • Bol Bol Eğlence :)

 • 3 Gece Konaklama

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Öğle Yemeği

 • 3 Akşam Yemeği

 • Otelde Yerli Sınırsız Alkollü ve Alkolsüz İçecekler

 • Maksimum Eğlence

 • Aktivite Turizm Refakati

Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Gece Kulüplerine Ulaşım ve Giriş Ücretleri

 • Beach Clublara Ulaşım ve Giriş Ücretleri

Not: Korkmanıza gerek yok. Biz sizi düşündük. 3 gece kulübü ve 2 beach club ulaşım ve giriş ücretleri için toplamda 40 tl ödemeniz yeterli ;)

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 4 gün & 4 gecedir. (3 gece otel konaklaması bulunmaktadır. Yolculuk 1 gece 1 gün olarak hesaplanmıştır. Gidiş gece, dönüş gündüz yolculuğu olacaktır.)
b)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
c)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
d)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
e)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
f)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 15 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 48 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
g)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
h)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
i)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
j)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati