Çambaşı Turu
Giresun Kalkışlı / Günübirlik Tur

89,00 

Çambaşı Turu
Giresun Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her gün düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 89

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Çambaşı Yaylası
Karadeniz bölgesi’nin en önemli yaylalarındandır. Hem yaz hem kış aylarında turizm için bulunmaz doğal güzellik ve özelliklere sahiptir. Deniz seviyesinden 1,850 m. Yükseklikte olan yayla’nın ulaşımı, Ordu - Kabadüz - Çambaşı güzergahını oluşturan asfalt yol ile sağlanmaktadır. Modern iki otel ve restoran mevcuttur. Çarşısı, pazarı, piknik yerleri, lokantaları vardır. Doğal güzellikleri ile muhteşemdir. Bu yörede bütün doğa sporlarını profesyonel olarak yapmak mümkündür. Sahil kesimindeki nüfusun büyük bir bölümü yaz mevsiminde bu yaylaya çıkmaktadır. İlimizin 61 km. güneyinde olan bu yaylada, birkaç tane alabalık üretim çiftliği vardır. 72 obası ve 100 bin dönümlük alanı ile ülkemizin en geniş yaylalarından biridir. Şehir ile yayla arasında düzenli olarak minibüs seferleri düzenlenmektedir. Yaylada elektrik, telefon mevcuttur. Bakkal, kasap, et lokantaları, sağlık ocağı ve jandarma karakolu bulunmaktadır.

Çambaşı Kayak Merkezi
Kabadüz ilçe sınırları içerisinde bulunan turistik önem sahip Çambaşı Yaylası’nı Ordu’nun turizm cazibe merkezlerinden biri haline getirmek amacıyla 2010 yılında Çambaşı Kayak Merkezi yapım çalışmaları başlatılmıştır. Proje kapsamında Telesiyej yapımı, Kayak evi, Otel, Helikopter pisti ile idari ve sosyal tesisler bulunmaktadır. 300 m’lik Babylift montajı yapılmış, Snovtrack alınmıştır. İdare ile hizmet binası ile kafeterya ve sosyal tesisler 2012 yılında hizmete girmiştir. 1 km uzunluğunda kayak pisti bitirilmiştir. Telesiyej ve diğer tesislerin projesi tamamlanmış olup yapı ihalesi yapılmıştır.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz, sizleri 07.00 Giresun Meydan Ataparktan alarak gündüz yolculuğumuza başlıyoruz.

Aktivite Turizm otobüsü eşliğinde Çambaşı Kayak turu'nu gerçekleştirmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Koç Kardeşlerde sizler için çay molası veriyoruz. Daha sonra yolculuğumuza devam edip Çambaşı Kayak Merkezine varıyoruz, kış aylarında tamamıyla beyaz örtüyle kaplanan kayak tesisinin meşhur olduğu Çambaşı Kayak Merkezinde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz, serbest zamanınızı kayak yaparak geçirebilirsiniz çocuklu aileler çocuklarına kızak alabilir, restoranımızda çayını kahvesini yudumlayabilir, fotoğraf meraklıları muhteşem kareler alabilir. Saat 14:00 da dileyen misafirlerimizle her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen  Çambaşı Yaylası Merkezine yemek yemek için gidiyoruz. Dönüş için ise en geç 16:00’da Ordu’ya  hareket ediyoruz.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçecekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiveteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı:  Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle yemeği: Çambaşı yaylasında ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Giresun Meydan:
07:00
Giresun Güre:
07:05

Not: Geri kalan yol güzergahındaki il ve ilçelerimizin saat bilgileri iletişim esnasında verilecektir.

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati