Çeçeva Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

Turumuz geçici süreyle kapatılmıştır.

79,00 

Çeçeva Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz Olumsuz Hava Şartları nedeniyle geçici olarak kapatılmıştır.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 79

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Çeçeva (Haremtepe) Köyü; Gizli Bahçe…
Çeçeva gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun ziyaret etmesi gereken yerlerdendir. Birçok reklam firmasını bile vazgeçemediği, Kenan Amca ile Fatma Teyze'nin büyük emekleri sonucunda Çayeli’nde estetik bir güzelliğe ev sahipliği yapan gizli bahçe her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Çeçeva (Haremtepe) Köyü’nü kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Çeçeva yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız meşhur Sürmene Bıçaklarını yakından görme şansı yakalayacağınız Sürmene Bıçak satış mağazası olacaktır. Sürmene bıçakları hakkında bilgi ve isteğe bağlı alışverişimizin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Daha sonrasında kahvaltı için anlaşmalı olduğumuz restoranda yaklaşık 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Mola süresinin dolmasının ardından Rize Kalesi ve Rize Botanik Bahçesini ziyaret edeceğiz. Ziyaret ettiğimiz bölgelerde rehberimiz sizlere bilgilendirme yapacak ve fotoğraf çekimi için serbest zaman verecektir. Daha sonrasında Kenan Amca ve Fatma Teyzenin uzun uğraşları sonucunda Çayeli’nde muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapan Çeçeva (Haremtepe) Köyü gizli bahçeyi ziyaret edeceğiz. Bölge hakkındaki bilgilendirmenin ardından rehberiniz sizlere fotoğraf çekimi için serbest zaman tanıyacaktır. Zamanın dolmasının ardından öğle yemeğini yemek üzere anlaşmalı olduğumuz restoranımızda ortalama 45 dakikalık bir mola daha vereceğiz. Daha sonrasına Rize Merkez’e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Rize Merkez’e vardığımızda bölgeyi ziyaret edebilmeniz için rehberiniz sizlere 1 saatlik serbest zaman tanıyacaktır. Zamanın sona ermesiyle birlikte dönüş yoluna geçeceğiz ve Sürmene Çamburnu’nda fotoğraf çekimi için kısa bir ara vereceğiz. Etkiliğin sonra ermesinin ardından Trabzon istikametinde yolcuğumuza devam ederek turumuzu sonlandıracağız ve farklı bir Aktivite Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşacağız. Trabzon’a tahmini varış saatimiz 18:30 olacaktır.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçecekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: yol üzerinde bulunan tesisimizde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: çayeli’nde hanedan restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Fatih Eğitim: 08:00
Meydan Ofis: 08:30
Ktü A Kapısı: 08:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla turu iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan turun ilk kalkış noktasındaki hareket saati