Hıdırnebi Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

69,00 

Hıdırnebi Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 69

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Hıdırnebi Yaylası; Dernek Çimeni…
Hıdırnebi Yaylası gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun deneyimlemesi gereken etkinliklerden. Bölgenin en tanınmış ve meşhur yaylalarından biri olan Hıdırnebi Yaylası, Karadeniz'in eşsiz güzelliklerinden bir kesit sunmaktadır. Bölge halkı tarafından dernek çimeni olarak yayla 1600 metrelik yükseklikte konuşlanmış bulunmaktadır. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Hıdırnebi Yaylası’nı kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Hıdırnebi yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Sera Vadisi içinde yer alan Sera Gölü olacaktır. Bölgedeki zamanımız yaklaşık 45 dakika olacaktır. Kahvaltımızı yapıp fotoğraflarımızı çektikten sonra yolculuğumuza devam edeceğiz. Bir sonraki durağımız dünyanın en uzun ikinci mağarası olarak kabul edilen çal mağarası olacaktır. Rehber bilgilendirmesi ardından mağarayı ziyaret edebilmeniz için zamanınız olacaktır. Zamanın sona ermesinin ardından son durağımız olan Hıdırnebi Yaylasına doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Hıdırnebi Yaylasına vardığımızda rehberimiz sizlere bölge hakkında bilgilendirme yapacak ve anılarınıza bir yenisini daha eklemek için sizlere zamana tanıyacaktır. Zamanın sona ermesiyle dönüş yoluna geçeceğiz. Hıdırnebi Yaylasından tahmini çıkış saatimiz 16:30’dur.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçicekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Karaca Mağarası Giriş Ücreti

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: Yol üzerinde bulunan tesisimizde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle yemeği: Hıdırnebi yaylasında restoranımızda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Ktü A Kapısı: 09:00
Meydan Ofis: 09:30
Fatih Eğitim: 09:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla turu iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan turun ilk kalkış noktasındaki hareket saati