Huser Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

Turumuz geçici süreyle kapatılmıştır.

149,00 

Huser Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz Olumsuz Hava Şartları nedeniyle geçici olarak kapatılmıştır.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 149

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Huser Yaylası; Bulutların Üzerinde Bir Doğa
Huser Yaylası gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun deneyimlemesi gereken etkinliklerden. Kaçkar Dağlarının zirvesinde bulutların üzerinde kendinizi kaybedebileceğiniz güzelliğiyle ziyaretçilerine eşsiz dakikalar yaşatan Huser Yaylası henüz keşfedilmemiş güzelliklerden. Huser’de ayaklarınızın altındaki beyaz örtü, Kaçkarlar'ın zirvesindeki eşsiz tulum sesi ve muhteşem doğa sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Eğer sen de “Karadeniz tur'um mükemmel geçmeli” diyorsan Huser Yaylası’nı kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Huser Yaylası yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Sürmene’nin meşhur bıçaklarını görmek için yol üzerinde bulunan Sürbisa Bıçak satış mağazası olacak. Satış mağazası ziyaretimiz ve isteğe bağlı alışverişimizin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Daha sonrasında kahvaltı ve çay molası için anlaşmalı restoranımızda 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Mola süremizin bitişinin ardından bir sonraki durağımız Rize bezlerini göreceğimiz Rize bezleri satış mağazası olacak. Ziyaretimizin ve isteğe bağlı alışverişimizin ardından fırtına deresini görmek ve zipline etkinliğine katılmak için anlaşmalı tesisimizde 30 dakikalık bir molamız olacak. Coşkulu akan Fırtına Deresi üzerinde zipline aktivitesine katılıp fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayder Yaylasına doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Ayder Yaylasındaki süremiz yaklaşık 2 saat olacaktır. Zamanın dolmasının ardından bulutların ayağınızın altında kalacağı Huser Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yayladaki süremiz ortalama 1 buçuk saat olacaktır. Huser Yaylası ziyaretimizin ardından dönüş yoluna geçiyoruz.
Huser Yaylasından çıkış saatimiz tahmini 19:30’dur.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçicekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Önemli Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde bulunan tesisimizde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ayder Yaylası Eylül Restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Fatih Eğitim: 09:00
Meydan Ofis: 09:30
Ktü A Kapısı: 09:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati