Karadeniz Butik Yayla Turu
Ordu – Giresun – Trabzon Çıkışlı / Konaklamalı Tur

1.199,00 

Karadeniz Butik Yayla Turu
Ordu – Giresun – Trabzon Çıkışlı – Konaklamalı Tur


Bu Turumuz 3 Gün sürmektedir.

Discount:
Kalkış Tarihi:
 • 4 Haziran 2021
 • 12 Haziran 2021
 • 18 Haziran 2021
 • 25 Haziran 2021
 • 2 Temmuz 2021
 • 9 Temmuz 2021
 • 16 Temmuz 2021
 • 20 Temmuz 2021
 • 23 Temmuz 2021
 • 30 Temmuz 2021
 • 6 Ağustos 2021
 • 13 Ağustos 2021
 • 20 Ağustos 2021
 • 27 Ağustos 2021
 • 3 Eylül 2021
 • 10 Eylül 2021
 • 17 Eylül 2021
 • 24 Eylül 2021
Toplam Ödenecek Tutar 1199

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Karadeniz Yaylaları; Dünya Üzerindeki Cennet
Dünya üzerinde görülmesi gerek birçok yer bulunuyor. Bunlardan biri de şüphesiz Karadeniz Yaylaları. Eğer sen de yaz aylarında “Ne Yapmalıyım?” diye düşünüyorsan, oksijenden sarhoş olmak, doğa ile baş başa kalmak ve yeşilin her tonunun maviyle buluşmasına tanıklık etmek istiyorsan Karadeniz Yaylalarını kesinlikle ziyaret etmelisin.                                                                                                                                                              

Detaylı Program

 1. Trabzon Çıkışlı Program Detayı

  1. Gün

  Değerli konuklarımız;

  09:30’da Trabzon havaalanında ki buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız eşliğinde Butik Yayla Turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Karadeniz denilince akıllara gelen çay hakkında bilgi almak için Araklı’da bulunan Çay Fabrikası olacak. Yetkililerle fabrika içini gezip çay hakkında bilgi aldıktan sonra Sürmene’nin meşhur bıçaklarını görmek için yol üzerinde bulunan bıçak reyonlarına doğru devam edeceğiz. Bıçaklar hakkında ustasından bilgi aldıktan sonra alışveriş yapabilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanın sona ermesinin ardından kahvaltı için anlaşmalı olduğumuz restoranda ortalama 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Yemeğimizi yiyip çaylarımızı yudumladıktan sonra Kenan amca ve Fatma teyzenin uzun uğraşları sonucunda Çayeli’nde muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapan reklam çekimlerinde sıkça kullanılan Çay tarlası ile meşhur Çeçeva (Haremtepe) köyü gizli bahçeyi ziyaret edeceğiz. Özenerek yapılmış organik çay tarlamızda en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz.  Bölge hakkındaki bilgilendirmenin ardından rehberiniz sizlere fotoğraflarınızı çekebilmeniz için zaman tanıyacaktır. Anılarımıza bir yenisi ekledikten sonra vakit kaybetmeden hareket ederek Ardeşen ilçesine geliyoruz buradan 3900 rakımdaki Kaçkar Dağlarını fark edebilirsiniz artık Fırtına Vadisi’nin yanından dere sesi eşliğinde yaylalara doğru tırmanmaya başlayabiliriz. Rize’ye özgü kendir ipliğinden yapılmış yazları serin kışları sıcak tutma özelliğine sahip Rize bezlerini inceleyebileceğimiz ayrıca hediyelik eşya satın alma imkânı bulabileceğiniz Rota Rize Bezlerinde mola veriyoruz. Kaçkar Dağları’nın çam ormanlarıyla kaplı, yaz aylarında ayrı, kış aylarında ayrı, bahar aylarında ise tarif edilemeyecek kadar güzel olan Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Yaylaya varışımızın ardından otelimize yerleşiyor ve yeşillerin arasından süzülen tulum sesi eşliğinde siz değerli misafirlerimizle huzurun doruk noktasına ulaşıyoruz. Akşam saatlerinde bulutların üzerinde gün batımını izlemek için Huser Yaylası yolculuğumuza başlıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde güneşin kayboluşunu izliyor ve günümüzü sonlandırarak tatlı bir yorgunlukta otelimizde istirahat ediyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Ayder Resort Hotel
  Rota: Trabzon – Çayeli – Ayder Yaylası – Huser Yaylası
  Otele giriş saati: 18:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  2. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Gito – Badara Yaylası turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız muazzam bir boğaza inşa edilen yaklaşık 1250 taştan yapılan ve deve kuşu yumurtası ile sıvanan meşhur Şenyuva Köprüsü olacak. Bölgedeki rehber bilgilendirmesinin ardından anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceğiniz fotoğraflarınızı çekebilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanımızın dolmasının ardından kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen, zamanında ticaret noktası üzerinde bulunan ve haberleşme kalesi olarak bilinen Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Bölgedeki mola süremiz ortalama 30 dakika olacaktır. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Palovit şelalesini ziyaret edeceğiz ve ardından bölgede nadir bulunan Şimşir Ormanlarına doğru yola çıkacağız. Rehber bilgilendirmesinin ardından fotoğraf çekimi için serbest zamanınız olacaktır. Daha sonrasında Badara Yaylası ziyaretimiz için çam ormanları içinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Badara yaylasındaki ziyaretimizi de tamamladıktan sonra bulutların dağlarla birleştiği, yeşilin ve mavinin komşu olduğu Gito Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra bulutların üzerinde süzülen tulum sesi ile kendimizi doğanın ellerine bırakıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Gito Konak Dağ Evi
  Rota: Ayder Yaylası – Şenyuva – Zilkale – Palovit Şelalesi – Şimşir Ormanları – Badara Yaylası – Gito Yaylası
  Otele giriş saati: 16:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  3. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Pokut – Sal turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Kaçkarlar’ın en iyi terası konumunda bulunan Pokut yaylasına varıyor ve eşsiz manzaranın tadını çıkarıyoruz. Yayladaki süremiz ortalama 1 buçuk saat olacaktır. Zamanın dolmasının ardından ortalama 25 dakika sürecek olan doğa yürüyüşüne başlıyor ve sal yaylasına varıyoruz. Sal yaylasındaki bilgilendirmenin ardından ortalama 1 saat sürecek olan serbest zamanımız başlamaktadır. Zamanın dolmasının ardından Çamlıhemşin’e gidiyor ve rafting yapmak isteyen misafirlerimizle fırtına deresi üzerinde rafting etkinliğine katılarak adrenalinin doruk noktasına ulaşıyoruz. Etkinliğimizi tamamladıktan sonra geri dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği olarak Çayeli’nin meşhur kuru fasulyesinin tadına baktıktan sonra turumuzu sonlandırıyor ve Trabzon’a varıyoruz. Farklı bir Aktivite Turizm organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Konaklama: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.
  Rota: Gito Yaylası – Pokut Yaylası – Sal Yaylası – Çamlıhemşin – Çayeli – Trabzon
  Otele giriş saati: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.

 2. Ordu Çıkışlı Program Detayı

  1. Gün

  Değerli konuklarımız;

  08:00’da Ordu Aktivite Turizm önünde  buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız eşliğinde Butik Yayla Turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Karadeniz denilince akıllara gelen çay hakkında bilgi almak için Araklı’da bulunan Çay Fabrikası olacak. Yetkililerle fabrika içini gezip çay hakkında bilgi aldıktan sonra Sürmene’nin meşhur bıçaklarını görmek için yol üzerinde bulunan bıçak reyonlarına doğru devam edeceğiz. Bıçaklar hakkında ustasından bilgi aldıktan sonra alışveriş yapabilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanın sona ermesinin ardından kahvaltı için anlaşmalı olduğumuz restoranda ortalama 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Yemeğimizi yiyip çaylarımızı yudumladıktan sonra Kenan amca ve Fatma teyzenin uzun uğraşları sonucunda Çayeli’nde muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapan reklam çekimlerinde sıkça kullanılan Çay tarlası ile meşhur Çeçeva (Haremtepe) köyü gizli bahçeyi ziyaret edeceğiz. Özenerek yapılmış organik çay tarlamızda en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz.  Bölge hakkındaki bilgilendirmenin ardından rehberiniz sizlere fotoğraflarınızı çekebilmeniz için zaman tanıyacaktır. Anılarımıza bir yenisi ekledikten sonra vakit kaybetmeden hareket ederek Ardeşen ilçesine geliyoruz buradan 3900 rakımdaki Kaçkar Dağlarını fark edebilirsiniz artık Fırtına Vadisi’nin yanından dere sesi eşliğinde yaylalara doğru tırmanmaya başlayabiliriz. Rize’ye özgü kendir ipliğinden yapılmış yazları serin kışları sıcak tutma özelliğine sahip Rize bezlerini inceleyebileceğimiz ayrıca hediyelik eşya satın alma imkânı bulabileceğiniz Rota Rize Bezlerinde mola veriyoruz. Kaçkar Dağları’nın çam ormanlarıyla kaplı, yaz aylarında ayrı, kış aylarında ayrı, bahar aylarında ise tarif edilemeyecek kadar güzel olan Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Yaylaya varışımızın ardından otelimize yerleşiyor ve yeşillerin arasından süzülen tulum sesi eşliğinde siz değerli misafirlerimizle huzurun doruk noktasına ulaşıyoruz. Akşam saatlerinde bulutların üzerinde gün batımını izlemek için Huser Yaylası yolculuğumuza başlıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde güneşin kayboluşunu izliyor ve günümüzü sonlandırarak tatlı bir yorgunlukta otelimizde istirahat ediyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Yayla Oteli Konaklamalı
  Rota: Ordu-Giresun-Trabzon-Çayeli-Ayder Yaylası-Huser Yaylası
  Otele giriş saati: 18:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  2. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Gito – Badara Yaylası turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız muazzam bir boğaza inşa edilen yaklaşık 1250 taştan yapılan ve deve kuşu yumurtası ile sıvanan meşhur Şenyuva Köprüsü olacak. Bölgedeki rehber bilgilendirmesinin ardından anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceğiniz fotoğraflarınızı çekebilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanımızın dolmasının ardından kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen, zamanında ticaret noktası üzerinde bulunan ve haberleşme kalesi olarak bilinen Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Bölgedeki mola süremiz ortalama 30 dakika olacaktır. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Palovit şelalesini ziyaret edeceğiz ve ardından bölgede nadir bulunan Şimşir Ormanlarına doğru yola çıkacağız. Rehber bilgilendirmesinin ardından fotoğraf çekimi için serbest zamanınız olacaktır. Daha sonrasında Badara Yaylası ziyaretimiz için çam ormanları içinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Badara yaylasındaki ziyaretimizi de tamamladıktan sonra bulutların dağlarla birleştiği, yeşilin ve mavinin komşu olduğu Gito Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra bulutların üzerinde süzülen tulum sesi ile kendimizi doğanın ellerine bırakıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Yayla Oteli Konaklamalı
  Rota: Ayder Yaylası – Şenyuva – Zilkale – Palovit Şelalesi – Şimşir Ormanları – Badara Yaylası – Gito Yaylası
  Otele giriş saati: 16:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  3. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Pokut – Sal turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Kaçkarlar’ın en iyi terası konumunda bulunan Pokut yaylasına varıyor ve eşsiz manzaranın tadını çıkarıyoruz. Yayladaki süremiz ortalama 1 buçuk saat olacaktır. Zamanın dolmasının ardından ortalama 25 dakika sürecek olan doğa yürüyüşüne başlıyor ve sal yaylasına varıyoruz. Sal yaylasındaki bilgilendirmenin ardından ortalama 1 saat sürecek olan serbest zamanımız başlamaktadır. Zamanın dolmasının ardından Çamlıhemşin’e gidiyor ve rafting yapmak isteyen misafirlerimizle fırtına deresi üzerinde rafting etkinliğine katılarak adrenalinin doruk noktasına ulaşıyoruz. Etkinliğimizi tamamladıktan sonra geri dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği olarak Çayeli’nin meşhur kuru fasulyesinin tadına baktıktan sonra turumuzu sonlandırıyor ve Trabzon’a varıyoruz. Farklı bir Aktivite Turizm organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Konaklama: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.
  Rota: Gito Yaylası – Pokut Yaylası – Sal Yaylası – Çamlıhemşin – Çayeli – Trabzon – Giresun -Ordu 
  Otele giriş saati: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.

 3. Giresun Çıkışlı Program Detayı

  1. Gün

  Değerli konuklarımız;

  09:30’da Giresun Meydanında  buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız eşliğinde Butik Yayla Turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Karadeniz denilince akıllara gelen çay hakkında bilgi almak için Araklı’da bulunan Çay Fabrikası olacak. Yetkililerle fabrika içini gezip çay hakkında bilgi aldıktan sonra Sürmene’nin meşhur bıçaklarını görmek için yol üzerinde bulunan bıçak reyonlarına doğru devam edeceğiz. Bıçaklar hakkında ustasından bilgi aldıktan sonra alışveriş yapabilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanın sona ermesinin ardından kahvaltı için anlaşmalı olduğumuz restoranda ortalama 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Yemeğimizi yiyip çaylarımızı yudumladıktan sonra Kenan amca ve Fatma teyzenin uzun uğraşları sonucunda Çayeli’nde muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapan reklam çekimlerinde sıkça kullanılan Çay tarlası ile meşhur Çeçeva (Haremtepe) köyü gizli bahçeyi ziyaret edeceğiz. Özenerek yapılmış organik çay tarlamızda en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz.  Bölge hakkındaki bilgilendirmenin ardından rehberiniz sizlere fotoğraflarınızı çekebilmeniz için zaman tanıyacaktır. Anılarımıza bir yenisi ekledikten sonra vakit kaybetmeden hareket ederek Ardeşen ilçesine geliyoruz buradan 3900 rakımdaki Kaçkar Dağlarını fark edebilirsiniz artık Fırtına Vadisi’nin yanından dere sesi eşliğinde yaylalara doğru tırmanmaya başlayabiliriz. Rize’ye özgü kendir ipliğinden yapılmış yazları serin kışları sıcak tutma özelliğine sahip Rize bezlerini inceleyebileceğimiz ayrıca hediyelik eşya satın alma imkânı bulabileceğiniz Rota Rize Bezlerinde mola veriyoruz. Kaçkar Dağları’nın çam ormanlarıyla kaplı, yaz aylarında ayrı, kış aylarında ayrı, bahar aylarında ise tarif edilemeyecek kadar güzel olan Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Yaylaya varışımızın ardından otelimize yerleşiyor ve yeşillerin arasından süzülen tulum sesi eşliğinde siz değerli misafirlerimizle huzurun doruk noktasına ulaşıyoruz. Akşam saatlerinde bulutların üzerinde gün batımını izlemek için Huser Yaylası yolculuğumuza başlıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde güneşin kayboluşunu izliyor ve günümüzü sonlandırarak tatlı bir yorgunlukta otelimizde istirahat ediyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Yayla Oteli Konaklamalı
  Rota: Giresun-Trabzon-Çayeli-Ayder Yaylası-Huser Yaylası
  Otele giriş saati: 18:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  2. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Gito – Badara Yaylası turu için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız muazzam bir boğaza inşa edilen yaklaşık 1250 taştan yapılan ve deve kuşu yumurtası ile sıvanan meşhur Şenyuva Köprüsü olacak. Bölgedeki rehber bilgilendirmesinin ardından anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceğiniz fotoğraflarınızı çekebilmeniz için sizlere zaman tanıyacağız. Zamanımızın dolmasının ardından kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen, zamanında ticaret noktası üzerinde bulunan ve haberleşme kalesi olarak bilinen Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Bölgedeki mola süremiz ortalama 30 dakika olacaktır. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Palovit şelalesini ziyaret edeceğiz ve ardından bölgede nadir bulunan Şimşir Ormanlarına doğru yola çıkacağız. Rehber bilgilendirmesinin ardından fotoğraf çekimi için serbest zamanınız olacaktır. Daha sonrasında Badara Yaylası ziyaretimiz için çam ormanları içinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Badara yaylasındaki ziyaretimizi de tamamladıktan sonra bulutların dağlarla birleştiği, yeşilin ve mavinin komşu olduğu Gito Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra bulutların üzerinde süzülen tulum sesi ile kendimizi doğanın ellerine bırakıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dâhildir.
  Konaklama: Yayla Oteli Konaklamalı
  Rota: Ayder Yaylası – Şenyuva – Zilkale – Palovit Şelalesi – Şimşir Ormanları – Badara Yaylası – Gito Yaylası
  Otele giriş saati: 16:30 (Gezi ve yoğunluk duruma göre değişiklik gösterebilir)

  3. Gün

  Değerli misafirlerimiz;

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından aracımızda toplanarak Pokut – Sal turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Kaçkarlar’ın en iyi terası konumunda bulunan Pokut yaylasına varıyor ve eşsiz manzaranın tadını çıkarıyoruz. Yayladaki süremiz ortalama 1 buçuk saat olacaktır. Zamanın dolmasının ardından ortalama 25 dakika sürecek olan doğa yürüyüşüne başlıyor ve sal yaylasına varıyoruz. Sal yaylasındaki bilgilendirmenin ardından ortalama 1 saat sürecek olan serbest zamanımız başlamaktadır. Zamanın dolmasının ardından Çamlıhemşin’e gidiyor ve rafting yapmak isteyen misafirlerimizle fırtına deresi üzerinde rafting etkinliğine katılarak adrenalinin doruk noktasına ulaşıyoruz. Etkinliğimizi tamamladıktan sonra geri dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği olarak Çayeli’nin meşhur kuru fasulyesinin tadına baktıktan sonra turumuzu sonlandırıyor ve Trabzon’a varıyoruz. Farklı bir Aktivite Turizm organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
  Öğle yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Akşam yemeği: Anlaşmalı olduğumuz restoranda ekstra olarak alınacaktır
  Konaklama: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.
  Rota: Gito Yaylası – Pokut Yaylası – Sal Yaylası – Çamlıhemşin – Çayeli – Trabzon – Giresun -Ordu 
  Otele giriş saati: Bu gece otel konaklaması bulunmamaktadır.

Fiyata Neler Dahil?

 • Lüks Turizm Araçları ile Ulaşım

 • Aktivite Turizm Güvencesi

 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

 • Tüm Çevre Gezileri

 • Zorunlu Seyehat Sigortası

 • Milli Park Giriş Ücretleri

 • Araç içi ikramlar

 • Otellerde 2 Gece Konaklama

 • Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı

 • Otellerde 2 Akşam Yemeği

 • Otopark Ücretleri

Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Şahsi Harcamalar

 • Öğle Yemekleri

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretler

ÖNEMLİ BİLGİLER

Karadeniz bölgesinde hava şartları sürekli olarak değiştiği için turumuza katılacak misafirlerimizin hava şartlarına uygun olacak kıyafetler (yağmurluk, şemsiye vb.) bulundurmaları tavsiye edilir.

Kalkış yeri ve saati
Ordu Aktivite Turizm Ofis Önü: 08.00
ORGİ Havaalanı: 08.30
Giresun Meydanı: 09.30
Trabzon Aktivite Turizm Ofis Önü: 09:00
Trabzon Havaalanı: 09:30

Not: Butik yayla turumuz Trabzon Havaalanı buluşmalıdır. Katılacak olan misafirlerimizin uçak ya da otobüs bileti almadan önce bizlere saat konusunda danışmaları ricamızdır.

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 3 gün 2 gecedir.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 8 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 48 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati