Mavigöl Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

89,00 

Mavigöl Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 89

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Mavigöl; Mavinin Her Tonu…
Mavigöl gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun deneyimlemesi gereken etkinliklerden. Giresun’un dereli ilçesi sınırlarında yer alan Kuzalan Tabiat Parkı içindeki Mavigöl, turkuaz rengi ile oluşan eşsiz görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ayrıca sodalı suyun dere halinde aktığı tek yer olma özelliğini de taşımaktadır. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Mavigöl’ü kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Mavigöl yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız kahvaltı için Çarşıbaşı ilçesinde bulunan Saklı Cennet olacaktır. Saklı Cennette’ki molamız ortalama 45 dakikadır. Mola süresinin dolmasının ardından mavi ve yeşilin birbirine kavuştuğu Kuzalan Şelalesine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bölgeye vardığımızda rehber anlatımından sonra fotoğraf çekimi için zamanınız olacaktır. Daha sonra turkuaza çalan rengiyle ziyaretçilerini büyüleyen Mavigöl’ü ziyaret etmek için yola devam ediyoruz. Mavigöl’e vardığımızda rehberimiz sizlere bölge hakkında anlatım yapacak ve ziyaretiniz için serbest zaman tanıyacaktır. Zamanın dolmasının ardından bin bir derde deva olan sodalı suya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Daha sonrasında 19. yüzyılın sonlarında tamamen insan gücüyle bir kayanın oyulması sonucu yapılan Halil Rıfat Paşa tünelini ziyaret edeceğiz. Bölgede fotoğraf çekimi zamanınız olacaktır. Ziyaretin sona ermesiyle öğle yemeğimizi yemek için anlaşmalı restoranımızda 45 dakikalık bir molamız daha olacaktır. Mola süresinin sona ermesiyle Kümbet Yaylası ve Birun Dağ evlerini ziyaret ederek dönüş yoluna geçeceğiz. Kümbet Yaylası’ndan tahmini çıkış saatimiz 17.45’tir.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçicekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: yol üzerinde bulunan tesisimizde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: dereli’de bulunan mert alabalık’ta ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Ktü A Kapısı: 08:00
Meydan Ofis: 08:30
Fatih Eğitim: 08:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla turu iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan turun ilk kalkış noktasındaki hareket saati