Ordu – Giresun Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

99,00 

Ordu – Giresun Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her gün düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 99

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Ordu - Giresun; Oksijen Şehri…
Ordu - Giresun gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun deneyimlemesi gereken etkinliklerden. Karadeniz bölgesinin en güzel sahiline ev sahipliği yapan, fındığın ana vatanı olarak bilinen ve teleferiğiyle gönüllere taht kuran bu şehirler Karadeniz’de ziyaret edilmesi gereken sayılı yerlerdendir. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan ordu ve Giresun’u kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Ordu - Giresun yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız kahvaltı için Çarşıbaşı ilçesinde bulunan Saklı Cennet olacaktır. Saklı Cennet’teki molamız 45 dakika olacaktır. Mola süresinin dolmasının ardından bir sonraki durağımız olan Tirebolu Kalesi’ne doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Tirebolu Kalesine vardığımızda rehberimiz sizlere bölge hakkında bilgilendirme yapacak ve fotoğraf çekimi için serbest zaman verecektir. Daha sonra Giresun Kalesine doğru yola çıkacağız. Kaleye vardığımızda rehber bilgilendirmesi ardından serbest zamanınız olacaktır. Serbest zamanın sona ermesiyle Giresun gezimizi tamamlayıp Ordu Perşembe ilçesine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Perşembe sahil yolu üzerinden bulunan Hoynat koyu ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Hoynat koyunda sizlere 20 dakika serbest zaman verilecektir. Hoynat koyu ziyaretimizden sonra Perşembe yolu üzerinden Yason burnu ve Yason kilisesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Yason burnu ve Yason kilisesinde sizlere 40 dakikalık serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın sona ermesiyle öğle yemeği için Perşembe ilçesinde bulunan deniz sıfır şekilde kurulmuş anlaşmalı restoranımızda yemek molası verilecektir. Yemek molamızın ardından ordu şehir merkezine doğru yola çıkacağız. Ordu Şehir Merkezine vardığımızda aracımızı teleferiğin yanında bulunan otoparka park ederek sizlere yaklaşık 2 saat serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanınızda teleferikle Boztepe’ye çıkabilir, Ordu sahilinde gezebilirsiniz. Ordu’dan çıkış zamanımız tahmini 18.30’dır.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçicekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: yol üzerinde bulunan tesisimizde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: ordu şehir merkezinde anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Ktü A Kapısı: 08:00
Meydan Ofis: 08:30
Fatih Eğitim: 08:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla turu iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan turun ilk kalkış noktasındaki hareket saati