Pamukkale Hierapolis Salda Gölü Turu
Ankara Çıkışlı / Konaklamalı Tur

550,00 

Pamukkale Hierapolis Salda Gölü Turu
Ankara Çıkışlı – Konaklamalı Tur


Bu Turumuz 1 Gece 2 Gün sürmektedir.
2021 Boyunca Her Cumartesi Hareketli

Discount:
Kalkış Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 550

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


LAVANTA BAHÇELERİ SALDA GÖLÜ VE PAMUKKALE TURU…

Pamukkale, Hiera Polis Antik Kenti, Salda Gölü ve daha fazlası…

HER HAFTA CUMARTESİ ÇIKIŞLI 1 GECE 2 GÜN LAVANTA BAHÇELERİ SALDA GÖLÜ VE PAMUKKALE TURU

Yola Çıkış Saati: 00:30
Ankara’ya Varış Saati: 23.00

Detaylı Program

1.GÜN EĞİRDİR GÖLÜ- SAGALASSOS- SALDA GÖLÜ

00:30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
00:35 BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
00:40 SÖĞÜTÖZÜ ARMADA AVM ÖNÜ
00.45 BİLKENT KÖPRÜSÜ ALTI
00.50 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ ALTI
00:55 KORU SİTESİ MİGROS KARŞISI
01.00 YAŞAMKENT BP BENZİNLİK
01.30 POLATLI SHELL BENZİNLİK

Belirlenen saat ve duraklarımızda buluşarak Ankara Çıkışlı Salda Hierapolis Turumuz için keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz. Erken saatlerde bölgeye varışımızın ardından ilk noktamız günün değişik zamanlarında farklı renkler alan, etrafı elma ve şeftali bahçeleriyle çevrili, berrak plajlarıyla ünlü, Türkiye’nin dördüncü büyük doğa harikası olan Eğirdir Gölü’ne gidiyoruz. Daha sonra Pisidia Bölgesi’nin Roma İmparatorluk Dönemi’nin en önemli şehri olan ‘aşkların ve imparatorların kenti’ olarak bilinen Sagalassos Antik Kenti’ne doğru yol alıyoruz. Geçmişi milattan önce 3 bin yılına kadar uzanan ve 2009'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne giren Sagalassos, sanat ve tarihi bir arada barındıran ve Roma mimarisinin en iyi örneklerine şahit olacağımız eserleri  görmemize olanak sağlıyor. Burada ki gezimizi tamamladıktan sonra günümüzün son destinasyonu olan ‘ Türkiye’nin Maldivleri ‘ ile tanılan, tarif edilemez güzellikte ki Salda Gölü’ ne geçiş yapıyoruz. Salda Gölü’nün kendine has doğasında değerli misafirlerimize eşsiz fotoğraf çekimleri, doğa yürüyüşleri ve yüzmek için vereceğimiz serbest zamanın ardından programımızı tamamlayarak otelimize geçiyoruz.

2.GÜN PAMUKKALE HİERAPOLİS- LAVANTA VADİSİ(KUYUCAK KÖYÜ)

Sabah saatlerinde otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Pamukkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Su ve İnancın Kenti olarak bilinen ve kalıntıların büyük bölümü Roma döneminden olan Hierapolis (Pamukkale) antik kenti, tüm görkemiyle yanında durduğu Pamukkale Travertenleri’yle beraber 1988 yılında hem kültürel, hem doğal miras olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır. Ayrıca tarihin her döneminde önemli bir şifa ve inanç merkezi olmuştur. Rehberimiz eşliğinde antik kent gezimizi yapıyor ve fotoğraf çekimi için sizlere serbest zaman veriyoruz. Fotoğraf çekimlerinin hemen ardından dileyen misafirlerimiz Pamukkale’nin eşsiz traverten havuzlarında vakit geçirebilirler. ‘Her derde deva’ şifalı suları ve travertenleri ile Pamukkale gezilerimizi tamamlayıp öğle yemeği için restorantımıza geçiş yapıyoruz. Öğle yemeği için verilen sürenin ardından Torosların eteğinde, mor çiçeklerle bezeli, uçsuz bucaksız lavanta tarlalarını görmek için yola çıkıyoruz. Türkiye’nin lavanta üretiminin %90'ı lavanta cenneti Kuyucak Köyü’nde üretilen lavanta suyu, lavanta çayı ve lavanta yağı gibi birçok doğal üründen satın alabilirsiniz. Ayrıca lavantalı dondurma, lavanta keki, lavantalı kurabiye ve lavanta kahvesinin tadına bakabilirsiniz.Turumuzu tamamladıktan  sonra aracımız da buluşarak Ankara’ya geri dönüyoruz. Ankara Çıkışlı Pamukkale Hierapolis Salda Gölü Turumuzu tamamlayarak sizlerle vedalaşıyoruz. Başka bir AKTİVİTE TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere…

Fiyata Neler Dahil?

 • Lüks Turizm Araçları ile Ulaşım

 • Aktivite Turizm Güvencesi

 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

 • Tüm Çevre Gezileri

 • Zorunlu Seyehat Sigortası

 • Milli Park Giriş Ücretleri

 • Araç içi ikramlar

 • Otellerde 1 Gece Konaklama

 • Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı

 • Otellerde 1 Akşam Yemeği

 • Otopark Ücretleri

Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Şahsi Harcamalar

 • Öğle Yemekleri

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

ÖNEMLİ BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gece 2 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 10 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 48 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.


*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati