Uzungöl Turu
Ordu Kalkışlı / Günübirlik Tur

159,00 

Uzungöl Turu
Ordu Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz pazartesi hariç her gün düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 159

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Uzungöl; Yaylalar ve Göller...

Uzungöl gezisi, Karadeniz denilince sımsıkı ormanları ile aklımıza yer edinen yöre halkının “Dünya'nın Sonu” olarak tanımladığı Uzungöl ülkemizin önemli doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. 2300 metre yükseklikten bakıldığı zaman eşsiz bir güzelliğe şahit olabileceğiniz Uzungöl her yıl yüz binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Uzungöl’ü kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz, sizleri 07.00 Ordu Teleferik karşısındaki ofisimizin önünden alarak gündüz yolculuğumuza başlıyoruz.

Aktivite Turizm araç  içi ikramları eşliğinde Karadeniz’in doğusuna  Uzungöl’e  doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Trabzon’da anlaşmalı olduğumuz Sera Gölü Gül Tesislerinde kahvaltı ve çay molası için duruyoruz. Buradaki işlemimiz bittikten sonra Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz. İkinci uğrak noktamız ise yol güzergahında bulunan  Trabzon Sürmene’de meşhur Sürmene bıçakların satışı olan mağazamıza uğruyoruz. Üçüncü uğrak noktamız ise Trabzon’un Of ilçesinde bulunan Organik Ürünlerin satıldığı Of Natural Çay Pazarına uğruyoruz. Dördüncü uğrak noktamız birbirine kavuşamayan ve yıllarca aşk acısı çeken karşılıklı iki köy arasında coşkulu bir şekilde akan Çataklı Deresinin engel olmasıyla aşkını simgeleyen onların aşkını yaşatmak adına yapılan ‘’Kiremitli Köprü’’ye gidip fotoğraf çekimi ve o hikaye’ye hep birlikte tanık oluyoruz. Beşinci uğrak noktamız ise Çaykara ilçesinde bulunan ‘’Çaykara Binicilik Kulübü’’ne gidip yaklaşık olarak herkesin at binmesi için yeterli zaman verilip fotoğraf çekimi ve at binmesi için durulacaktır. Altıncı uğrak noktamız ise Uzungöl’ün taşmaması adına doğal yollarla oluşmayıp insan gücüyle yapılan ‘’Yapay Şelale’’leri ziyaret edip fotoğraf ve gezinmeniz için sizlere serbest zaman tanıyoruz. Yedinci uğrak noktamız ise hikayelere, dünyaca ünlü fotoğrafcıların arşivlerinde yer alan doğa güzellikleri kuşbakışı açısıyla Uzungöl’ü tüm anlamıyla görebileceğimiz bir gün olsa dahi stres ve sıkıntıdan uzak doğayla başbaşa kalma imkanını hep birlikte ‘’Bayrak Seyir Terası’’ ile yaşıyoruz. Son olarak da zamanımızın uzun kısmını Karadeniz’in incisi olan ‘’Uzungöl’’de geçiriyoruz.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçecekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiveteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah Kahvaltısı: Sera Gölü’nde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Uzungöl Eylül Restorant’ta ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Ordu Ofis: 07:00
Ordu Üniversite: 07:10

Not: Geri kalan yol güzergahındaki il ve ilçelerimizin saat bilgileri iletişim esnasında verilecektir.

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati