Uzungöl Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

69,00 

Uzungöl Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 69

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Uzungöl; Yaylalar ve Göller...
Uzungöl gezisi, Karadeniz denilince sımsıkı ormanları ile aklımıza yer edinen yöre halkının “Dünya'nın Sonu” olarak tanımladığı Uzungöl ülkemizin önemli doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. 2300 metre yükseklikten bakıldığı zaman eşsiz bir güzelliğe şahit olabileceğiniz Uzungöl her yıl yüz binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eğer sen de “Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Uzungöl’ü kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Uzungöl yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durak noktamız Sürmene’nin meşhur bıçaklarını görmek için yol üzerinde bulunan Sürbisa Bıçak Satış mağazası olacak. Satış mağazası ziyaretimiz ve isteğe bağlı alışverişimizin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Daha sonrasında çay alışverişi yapmak için yol üzerinde bulunan Of Natural Bazaar’da bir molamız olacak. Mola süresinin dolmasının ardından hikayesiyle ve görüşünüyle kendini diğer köprülerden ayıran tarihi Kiremitli Köprüyü (Hapsiyaş Köprüsü) ziyaret edeceğiz. Köprü hakkındaki bilgilendirmenin ardından fotoğraf çekimi için serbest zamanınız olacaktır. Buradaki zamanımız dolduktan sonra bir sonraki durağımız olan Çaykara Binicilik’e doğru yolculuğumuza ziyaret edeceğiz. Çaykara Binicileğe geldiğimizde dileyen misafirlerimiz ata binebilir. Dileyen misafirlerimiz fotoğraflarını çekebilirler. Zamanımızın sonra ermesinin ardından Soğanlı ve Kaçkar Dağları arasında bulunan Solaklı Deresinin önünü dağlardan gelen kayaların kapatması sonucu oluşan Uzungöl’e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Uzungöl’e vardığımızda önce yapay şelaleleri daha sonra bayrak tepesini ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizin sonra ermesinin ardından göl kenarında yaklaşık 2 saat olacak serbest zamanımız başlayacak. Uzungöl’den tahmini çıkış saatimiz 16.30’dır.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Araçlar ile Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçecekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: Turumuzda sabah kahvaltısı molası bulunmamaktadır.
Öğle yemeği: Uzungöl’de Ada Restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Fatih Eğitim: 09:00
Meydan Ofis: 09:30
Ktü A Kapısı: 09:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür.
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla Tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan turun ilk kalkış noktasındaki hareket saati