Zigana Kayak Turu
Trabzon Kalkışlı / Günübirlik Tur

55,00 

Zigana Kayak Turu
Trabzon Kalkışlı – Günübirlik Tur


Bu Turumuz 1 Gün sürmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 55

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Zigana; Beyazlara Bürünmüş Bir Köy
Zigana kayak gezisi, Karadeniz’in en huzurlu aktivitelerinden biri olarak doğa sever her insanın hayatında en azından bir kere olsun deneyimlemesi gereken etkinliklerden. Çevresinde bulunan buzul gölleri ile yayla ve kış turizminin en gözde yerlerinden biri olan Zigana’da doğanın ne kadar cömert olduğunu mutlaka görmelisiniz. Eğer sen de "Karadeniz Tur'um Mükemmel Geçmeli” diyorsan Zigana'yı kesinlikle ziyaret etmelisin.

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz;

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Gümüşkayak tesisine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Tarihi İpek yolunun en önemli geçitlerinden biri olan Zigana geçidinden geçtikten sonra kış aylarında tamamen beyaz örtüyle kaplanan kuzu etinin ve sütlacın meşhur olduğu Zigana dağında siz misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızı kayak yaparak geçirebilirsiniz. Çocuklu aileler çocuklarına kızak kiralayabilirler. Dileyen misafirlerimiz beyazlara karşı çaylarını ya da kahvelerini yudumlayabilirler. Fotoğraf meraklıları muhteşem kareler alabilir. Yaklaşık 5 saatlik zamanın dolmasının ardından meşhur Hamsiköy sütlacını yemek üzere yol üzerinde bulunan İvme Restoran’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Sütlaçlarımızı afiyetle yedikten sonra Trabzon’a dönüş yoluna geçiyoruz. Trabzon’a tahmini varış saatimiz 17:30 olacaktır.

Not: Kayak tesisinde restoran, kafeterya ve kayak&kızak takımları kiralayabileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Tesis dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmemektedir. Tesis içinde mangal, ateş ve semaver yapmak yasaktır.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçecekler

  • Tüm Özel Harcamalar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Önemli Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı: Bu turumuzda kahvaltı molası bulunmamaktadır.
Akşam yemeği: Zigana Gümüşkayak tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Fatih Eğitim: 09:00
Meydan Ofis: 09:30
Ktü A Kapısı: 09:45

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati