Zigana – Torul Turu
Ordu Kalkışlı / Günübirlik Tur

139,00 

Zigana – Torul Turu
Ordu Kalkışlı – Günübirlik Tur


Turumuz her Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmektedir.

Discount:
Tur Tarihi:
Toplam Ödenecek Tutar 139

GENEL ŞARTLAR

Special offer

TUR TANITIMI


Zigana-Torul; Oksijen Yurdu..
Zigana, çevresinde yer alan yaylaları ve buzul gölleri ile yayla turizminin ve kış turizminin en gözde yerlerinden... Burada doğanın ne kadar cömert olduğunu mutlaka görmelisiniz. Cam seyir terası, Dikit ve Sarkıtları ile Karaca Mağarası, yemyeşil manzarası ile birlikte Hamsiköy; Karadeniz turunuzda kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bu doğa harikası programı sizlere sunuyoruz..

Detaylı Program

Değerli misafirlerimiz, 06:30’da Ordu Teleferik karşısında ofisimizin önünden misafirlerimizi alarak gündüz yolculuğumuza başlıyoruz.

Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Zigana Torul yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Trabzon’da anlaşmalı olduğumuz Sera Gölü Gül Tesislerinde kahvaltı ve çay molası için duruyoruz. Buradaki işlemimiz bittikten sonra bir sonraki durağımız olan Limni Gölü Tabiat Parkına doğru yolcuğumuza devam edeceğiz. Limni Gölü’ne vardığımızda gölü ziyaret etmek için ve yemek yemek için ortalama 2 saat zamanınız olacaktır. Daha sonrasında Karaca Mağarasına doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Karaca Mağarasındaki rehber bilgilendirmesinin ardından mağarayı ziyaret edebilmeniz için sizlere ortalama 30 dakika serbest zaman verilecektir. Zamanın dolmasıyla beraber Torul cam terasa doğru yola çıkacağız. Yol üzerinde Pestil köme alışverişi yapmak için de kısa bir mola vereceğiz. Bölge’ye vardığımızda terasta fotoğraf çekebilmeniz için sizlere 20 dakika serbest zaman verilecektir. Zamanın dolmasının ardından  turumuzu bitirmek üzere dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Fiyata Neler Dahil?

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım

  • Aktivite Turizm Güvencesi

  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Neler Dahil Değil?

  • Tüm Yemekler

  • Yemeklerde Alınan İçicekler

  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiveteler

  • Müze Giriş Ücretleri

  • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ BİLGİLER

Not: Karadeniz’e giderken hava şartları anlık olarak değişebileceğinden yanınıza mutlaka kışlık giyecekler ve yağmurluk almalısınız.

Sabah kahvaltısı:  Akpınar Yıldızlı Restaurant’ta Ekstra olarak alınacaktır.
Öğle yemeği: Limni gölünde Restorantta ekstra olarak alınacaktır.

Kalkış saati ve yerleri
Giresun Güre: 07:10
Giresun Meydan: 07:15

Not: Geri kalan yol güzergahındaki il ve ilçelerimizin saat bilgileri iletişim esnasında verilecektir.

GENEL ŞARTLAR

a)  Gezi süresi 1 gündür
b)  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanmaktadır.
c)  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
d)  Turlarımız ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
e)  2 yaşını doldurmuş her bir bireyin koltukta oturması zorunludur.
f)  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
g)  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilmez.
h)  Tur'un hareket etmesi için gerekli sayı 12 kişi olarak belirlenmiştir. Tur'un hareketi için yeterli sayının sağlanamaması durumunda (hareket saatine)* 8 saat kala haber vermek şartıyla tur'u iptal etme hakkı Aktivite Turizm’de saklıdır.
i)  Tur'un belirtilen zamana kadar iptali durumunda misafirin tazminat hakkı, Aktivite Turizm’in sorumluluğu yoktur.
j)  Tur programında belirtilen saatler normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup olası gecikmelerde Aktivite Turizm’in sorumluluğu, misafirin tazminat hakkı yoktur.
k)  Tur öncesinde ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ziyaret edilemeyen bölgelerden Aktivite Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı yoktur.
l)  Belirtilen kalkış saatlerinde misafirlerin biniş yerlerinde olmamaları durumunda maksimum bekleme süresi 10 dakikadır. 10 dakika beklemenin sonunda katılımcılar henüz gelmediyse araç hareket edecektir. Bu durumda katılımcıya herhangi bir iade yapılmayacak, turu farklı bir tarihe ertelenmeyecektir. Katılımcı ya da katılımcıların hakkı yanacaktır.

*Satın alınan Tur'un ilk kalkış noktasındaki hareket saati